КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 502/6738

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Подільського району" на вул. Електриків, 19-а у Подільському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування виробничої бази

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Подільського району" (ідентифікаційний код 03359121) щодо відведення земельної ділянки на вул. Електриків, 19-а у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Подільського району" на вул. Електриків, 19-а у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 1,52 га в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування виробничої бази згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Подільського району" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
27.10.2011 N 502/6738

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 15.07.2011 N 151 дозв. центру (справа К-18657)

обліковий код

- 85:319:027к

юридична/фізична особа

- КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, вул. Електриків, 19-а

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва, експлуатації та обслуговування виробничої бази

орієнтовний розмір

-1,52 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали