КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 503/6739

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" на вул. Богатирській, 22-б в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування насосної станції "Оболонь-2"

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" (ідентифікаційний код 03327664) щодо відведення земельної ділянки на вул. Богатирській, 22-б в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" на вул. Богатирській, 22-б в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 2,83 га в оренду на 10 років для експлуатації та обслуговування насосної станції "Оболонь-2" згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
27.10.2011 N 503/6739

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання 

-  від 12.08.2011 N 300 дозв. центру (справа К-18799)

обліковий код 

- 78:041:017к 

юридична/фізична особа

- ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, вул. Богатирська, 22-б

вид землекористування

- оренда на 10 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування насосної станції "Оболонь-2"

орієнтовний розмір

- 2,83 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали