КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 506/6742

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Завод "Маяк" на просп. Московському, 20-а в Оболонському районі м. Києва для експлуатації, обслуговування будівель, виробничих, складських, побутових та спеціальних приміщень автотранспорту

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою публічному акціонерному товариству "Завод "Маяк" (ідентифікаційний код 14307423) щодо відведення земельної ділянки на просп. Московському, 20-а в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Завод "Маяк" на просп. Московському, 20-а в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 4,85 га в оренду на 10 років для експлуатації, обслуговування будівель, виробничих, складських, побутових та спеціальних приміщень автотранспорту згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Публічному акціонерному товариству "Завод Маяк" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
27.10.2011 N 506/6742

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 09.08.2011 N 293 дозв. центру (справа К-18784)

обліковий код

- 78:191:003к

юридична/фізична особа

- ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАВОД "МАЯК"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, просп. Московський, 20-а

вид землекористування

- оренда на 10 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації, обслуговування будівель, виробничих, складських, побутових та спеціальних приміщень автотранспорту

орієнтовний розмір

- 4,85 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали