КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 508/6744

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації на просп. Героїв Сталінграда, 10-в в Оболонському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування загальноосвітньої середньої школи в 3-а мікрорайоні житлового масиву Оболонь

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації (ідентифікаційний код 37371727) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на просп. Героїв Сталінграда, 10-в в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації на просп. Героїв Сталінграда, 10-в в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 2,232 га в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування загальноосвітньої середньої школи в 3-а мікрорайоні житлового масиву Оболонь згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
27.10.2011 N 508/6744

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 10.06.2011 N К-18569

обліковий код

- 78:094:151

юридична/фізична особа

- Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація

адреса земельної ділянки 

- м. Київ, р-н Оболонський, просп. Героїв Сталінграда, 10-в

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва, експлуатації та обслуговування загальноосвітньої середньої школи в 3-а мікрорайоні житлового масиву "Оболонь"

орієнтовний розмір

- 2,232 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали