КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 515/6751

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дошкільному навчальному закладу N 590 компенсуючого типу, спеціальний для дітей з порушенням опорно-рухового апарату, на вул. Богатирській, 2-б в Оболонському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель і споруд закладу освіти

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою дошкільному навчальному закладу N 590 компенсуючого типу, спеціальний для дітей з порушенням опорно-рухового апарату (ідентифікаційний код 22877459), щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Богатирській, 2-б в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дошкільному навчальному закладу N 590 компенсуючого типу, спеціальний для дітей з порушенням опорно-рухового апарату, на вул. Богатирській, 2-б в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 1,189 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель і споруд закладу освіти згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Дошкільному навчальному закладу N 590 компенсуючого типу, спеціальний для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату, у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
27.10.2011 N 515/6751

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 24.06.2011 N 100 дозв. центру (справа К-18615)

обліковий код

- 78:046:002

юридична/фізична особа

- Дошкільний навчальний заклад N 590 компенсуючого типу, спеціальний для дітей з порушенням опорно-рухового апарату

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, вул. Богатирська, 26

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу освіти

орієнтовний розмір

- 1.189 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали