КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 521/6757

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "БУЛАТ" на просп. Перемоги, 67 у Святошинському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації виробничих, складських та адміністративних приміщень існуючої будівлі

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "БУЛАТ" (ідентифікаційний код 23739682) щодо відведення земельної ділянки на просп. Перемоги, 67 у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "БУЛАТ" на просп. Перемоги, 67 у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 1,10 га в оренду на 5 років для обслуговування та експлуатації виробничих, складських та адміністративних приміщень існуючої будівлі згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "БУЛАТ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
27.10.2011 N 521/6757

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 09.09.2011 N 498 дозв. центру (справа К-18966)

обліковий код

- 88:084:040к

юридична/фізична особа

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУЛАТ"

адреса земельної ділянки -

- м. Київ, р-н Святошинський, просп. Перемоги, 67

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації виробничих, складських та адміністративних приміщень існуючої будівлі

орієнтовний розмір

- 1,10 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали