КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 520/6756

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Славія" на вул. Зеленогірській у Солом'янському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування енергетичної інфраструктури (трансформаторної підстанції з допоміжними спорудами)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою приватному підприємству "Славія" (ідентифікаційний код 24887172) щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленогірській у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Славія" на вул. Зеленогірській у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,07 га в оренду на 1 рік для будівництва, експлуатації та обслуговування енергетичної інфраструктури (трансформаторної підстанції з допоміжними спорудами) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Приватному підприємству "Славія" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
27.10.2011 N 520/6756

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 25.03.2011 N К-18298

обліковий код

- 72:225:007к

юридична/фізична особа

- ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВІЯ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Солом'янський, вул. Зеленогірська

вид землекористування

- оренда на 1 рік

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва, експлуатації та обслуговування енергетичної інфраструктури (трансформаторної підстанції з допоміжними спорудами)

орієнтовний розмір

- 0,07 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали