КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14 грудня 2011 р. N 1270-р

Київ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Відповідно до статей 93, 123 і 149 Земельного кодексу України надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю "Промтехнтранс" на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 15,822 гектара (землі запасу сільськогосподарського призначення (рілля), розташованої за межами населених пунктів на території Кам'янець-Подільського району Хмельницької області, з подальшим наданням її в оренду із зміною цільового призначення на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 11 червня 2008 р. N 4685 для видобування суглинків Добровільської ділянки Кам'янець-Подільського родовища суглинків.

Товариству з обмеженою відповідальністю "Промтехнтранс" відповідно до законодавства передбачити у зазначеному проекті землеустрою розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали