КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14 грудня 2011 р. N 1271-р

Київ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

1. Відповідно до статті 123 Земельного кодексу України надати дозвіл публічному акціонерному товариству "Волинь-Цемент" на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 13,23 гектара (землі запасу сільськогосподарського призначення (рілля), розташованої за межами населених пунктів на території Славутського району Хмельницької області з подальшим наданням її в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 18 квітня 2003 р. N 2961 для розширення кар'єру з видобування глини.

2. Публічному акціонерному товариству "Волинь-Цемент" відповідно до законодавства передбачити у проекті землеустрою щодо відведення зазначеної у пункті 1 цього розпорядження земельної ділянки розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали