КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 629/6865

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Кристалл-Інвест" на вул. Січневого повстання, 10 (Івана Мазепи) у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Кристалл-Інвест" (ідентифікаційний код 32592730) щодо відведення земельної ділянки на вул. Січневого повстання, 10 (Івана Мазепи) у Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Кристалл-Інвест" на вул. Січневого повстання, 10 (Івана Мазепи) у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,15 га в оренду на 3 роки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Кристалл-Інвест" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.11.2011 N 629/6865

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 08.02.2011 N К-18119

обліковий код

- 82:035:003к

юридична/фізична особа

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРИСТАЛЛ-ІНВЕСТ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Печерський, вул. Січневого повстання, 10 (Івана Мазепи)

вид землекористування

- оренда на 3 роки

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку

орієнтовний розмір

- 0,15 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали