КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 631/6867

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Полірем" на вул. Магнітогорській, 1 у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування виробничого комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Полірем" (ідентифікаційний код 24918352) щодо відведення земельної ділянки на вул. Магнітогорській, 1 у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Полірем" на вул. Магнітогорській, 1 у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,438 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування виробничого комплексу згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Полірем" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.11.2011 N 631/6867

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 23.09.2010 N К-17409

обліковий код

- 62:068:041

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Полірем"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, вул. Магнітогорська, 1

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування виробничого комплексу

орієнтовний розмір

- 0.438 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали