КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 645/6881

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки компанії КМ КОР ЛІМІТЕД (KM CORE LIMITED) на вул. Північно-Сирецькій, 1 - 3 (літера "Р") у Подільському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування нежитлового будинку адміністративного призначення

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою компанії КМ КОР ЛІМІТЕД (KM CORE LIMITED) щодо відведення земельної ділянки на вул. Північно-Сирецькій, 1 - 3 (літера "Р") у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки компанії КМ КОР ЛІМІТЕД (KM CORE LIMITED) на вул. Північно-Сирецькій, 1 - 3 (літера "Р") у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,75 га в оренду на 5 років для реконструкції, експлуатації та обслуговування нежитлового будинку адміністративного призначення згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Компанії КМ КОР ЛІМІТЕД (KM CORE LIMITED) у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.11.2011 N 645/6881

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 19.08.2011 N 328 дозв. центру (справа К-18807)

обліковий код

- 91:064:036к

юридична/фізична особа

- КОМПАНІЯ КМ КОР ЛІМІТЕД (KM CORE LIMITED)

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, вул. Північно-Сирецька, 1 - 3 (літера "Р")

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для реконструкції, експлуатації та обслуговування нежитлового будинку адміністративного призначення

орієнтовний розмір

- 0,75 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали