КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 663/6899

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації на вул. Народного ополчення, 9-а в Солом'янському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та експлуатації дитячого дошкільного закладу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації (ідентифікаційний код 37378937) щодо відведення земельної ділянки на вул. Народного ополчення, 9-а в Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації на вул. Народного ополчення, 9-а в Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,52 га в постійне користування для будівництва, обслуговування та експлуатації дитячого дошкільного закладу згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.11.2011 N 663/6899

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 12.08.2011 N 304 дозв. центру (справа К-18792)

обліковий код

- 72:257:067к

юридична/фізична особа

- СОЛОМ'ЯНСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Солом'янський, вул. Народного ополчення, 9-а

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва, обслуговування та експлуатації дитячого дошкільного закладу

орієнтовний розмір

- 0,52 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали