КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28 грудня 2011 р. N 1349-р

Київ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Відповідно до статті 123 Земельного кодексу України надати дозвіл Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 29,7125 гектара (землі лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства "Чорноліське навчально-виробниче лісове господарство", розташованої за межами населених пунктів на території Знам'янського району Кіровоградської області, з подальшим наданням її у постійне користування для будівництва автомобільної дороги в обхід м. Знам'янки на ділянці км 3 + 000 - км 6 + 400.

Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області відповідно до законодавства передбачити у зазначеному проекті землеустрою розрахунок розміру збитків, що будуть завдані землекористувачу внаслідок вилучення земельної ділянки.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали