КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 632/6868

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ДІЛОВОГО ТА КУЛЬТУРНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА "УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ" на вул. Хрещатик, 2 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі "ДП "Український дім"

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ДІЛОВОГО ТА КУЛЬТУРНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА "УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ" (ідентифікаційний код 34299989) щодо відведення земельної ділянки на вул. Хрещатик, 2 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ДІЛОВОГО ТА КУЛЬТУРНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА "УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ" на вул. Хрещатик, 2 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 1,34 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі "ДП "Український дім" згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2 ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ДІЛОВОГО ТА КУЛЬТУРНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА "УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської-ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.11.2011 N 632/6868

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 23.09.2011 N 563 дозв. центру (справа К-19032)

обліковий код

- 82:011:002к

юридична/фізична особа

- ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ДІЛОВОГО ТА КУЛЬТУРНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА "УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Хрещатик, 2

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівлі "ДП "Український дім"

орієнтовний розмір

- 1,34 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали