КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 634/6870

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київпастранс" на просп. Академіка Глушкова, 1 у Голосіївському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування лінійно-диспетчерської станції

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству "Київпастранс" (ідентифікаційний код 31725604) щодо відведення земельної ділянки на просп. Академіка Глушкова, 1 у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київпастранс" на просп. Академіка Глушкова, 1 у Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,05 га в постійне користування для реконструкції, експлуатації та обслуговування лінійно-диспетчерської станції згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному підприємству "Київпастранс" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.11.2011 N 634/6870

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 27.05.2011 N 24 дозв. центру (справа К-18520)

обліковий код

- 79:392:058к

юридична/фізична особа

- КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, просп. Академіка Глушкова, 1

вид землекористуванню

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для реконструкції, експлуатації та обслуговування лінійно-диспетчерської станції

орієнтовний розмір

- 0,05 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали