КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 638/6874

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Службі зовнішньої розвідки України на вул. Академіка Булаховського, 5 у Святошинському районі м. Києва для будівництва житлового будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Службі зовнішньої розвідки України (ідентифікаційний код 33240845) щодо відведення земельної ділянки на вул. Академіка Булаховського, 5 у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Службі зовнішньої розвідки України на вул. Академіка Булаховського, 5 у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,38 га в постійне користування для будівництва житлового будинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Службі зовнішньої розвідки України у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.11.2011 N 638/6874

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 20.05.2011 N 5 дозв. центру (справа К-18513)

обліковий код

- 75:104:015к

юридична/фізична особа

- Служба зовнішньої розвідки України

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Святошинський, вул. Академіка Булаховського, 5

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва житлового будинку

орієнтовний розмір

- 0,38 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали