КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 639/6875

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління" на вул. Пост-Волинській, 3 у Солом'янському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих приміщень

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству "Підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління" (ідентифікаційний код 03333937) щодо відведення земельної ділянки на вул. Пост-Волинській, 3 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління" на вул. Пост-Волинській, 3 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,31 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих приміщень згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному підприємству "Підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.11.2011 N 639/6875

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 23.09.2011 N 568 дозв. центру (справа К-19024)

обліковий код

- 69:264:007к

юридична/фізична особа

- КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПІДРЯДНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ШЛЯХОВЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Солом'янський, вул. Пост-Волинська, 3

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих приміщень

орієнтовний розмір

- 0,31 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали