КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 641/6877

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дніпровському районному управлінню Головного управління МВС України в місті Києві на вул. Червоноткацькій, 2 у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративних будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Дніпровському районному управлінню Головного управління МВС України в місті Києві (ідентифікаційний код 08672868) щодо відведення земельної ділянки на вул. Червоноткацькій, 2 у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 92, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дніпровському районному управлінню Головного управління МВС України в місті Києві на вул. Червоноткацькій, 2 у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,67 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративних будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Дніпровському районному управлінню Головного управління МВС України в місті Києві у місячний термін звернутись до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.11.2011 N 641/6877

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 03.08.2010 N К-17152

обліковий код

- 66:443:001к

юридична/фізична особа

- ДНІПРОВСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ МВС УКРАЇНИ В МІСТІ КИЄВІ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дніпровський, вул. Червоноткацька, 2

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування адміністративних будівель та споруд

орієнтовний розмір

- 0,67 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали