КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 642/6878

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "Льодові арени" на вул. Щербакова, 58-б у Шевченківському районі м. Києва для будівництва та експлуатації критої спортивної споруди зі штучним льодовим покриттям

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою державному підприємству "Льодові арени" (ідентифікаційний код 37264681) щодо відведення земельної ділянки на вул. Щербакова, 58-б у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "Льодові арени" на вул. Щербакова, 58-б у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,76 га в постійне користування для будівництва та експлуатації критої спортивної споруди зі штучним льодовим покриттям згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Державному підприємству "Льодові арени" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.11.2011 N 642/6878

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 24.05.2011 N К-18503

обліковий код

- 88:013:206к

юридична/фізична особа

- ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬОДОВІ АРЕНИ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Щербакова, 58-6

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва та експлуатації критої спортивної споруди зі штучним льодовим покриттям

орієнтовний розмір

- 0,76 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали