КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 767/7003

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Міжнародний Діловий Центр" на бульв. Тараса Шевченка, 26/4-б у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будинку, офісних приміщень

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Міжнародний Діловий Центр" (ідентифікаційний код 25268229) щодо відведення в оренду земельної ділянки на бульв. Тараса Шевченка, 26/4-б у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Міжнародний Діловий Центр" щодо відведення земельної ділянки на бульв. Тараса Шевченка, 26/4-б у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,03 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Міжнародний Діловий Центр" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
01.12.2011 N 767/7003

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 12.03.2011 N К-18238

обліковий код

- 88:211:046к

юридична/фізична особа

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНИЙ ДІЛОВИЙ ЦЕНТР"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, бульв. Тараса Шевченка, 26/4-б

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будинку, офісних приміщень

орієнтовний розмір

- 0,03 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали