КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 781/7017

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі "Пуща-Водиця" на вул. Гамарника, 54 в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд дитячо-юнацької спортивної школи

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі "Пуща-Водиця" (ідентифікаційний код 35322484) щодо відведення земельної ділянки на вул. Гамарника, 54 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі "Пуща-Водиця" на вул. Гамарника, 54 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 1,72 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд дитячо-юнацької спортивної школи згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі "Пуща-Водиця" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
01.12.2011 N 781/7017

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 12.07.2011 N 141 дозв. центру (справа К-18651)

обліковий код

- 85:052:001к

юридична/фізична особа

- КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "ПУЩА-ВОДИЦЯ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, вул. Гамарника, 54

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд дитячо-юнацької спортивної школи

орієнтовний розмір

- 1,72 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали