КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 776/7012

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Управлінню справами Верховної Ради України на вул. Глибочицькій, 79 - 97 у Шевченківському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення (службове житло для народних депутатів України)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Управлінню справами Верховної Ради України (ідентифікаційний код 20064120) щодо відведення земельної ділянки на вул. Глибочицькій, 79 - 97 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Управлінню справами Верховної Ради України на вул. Глибочицькій, 79 - 97 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,54 га в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення (службове житло для народних депутатів України) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Управлінню справами Верховної Ради України у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
01.12.2011 N 776/7012

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 26.08.2011 N 397 дозв. центру (справа К-18878)

обліковий код

-91:119:109к

юридична/фізична особа

- УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Глибочицька, 79 - 97

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення (службове житло для народних депутатів України)

орієнтовний розмір

- 0,54 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали