КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 783/7019

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації в Голосіївському районі м. Києва для будівництва вулиці Композитора Мейтуса

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації (ідентифікаційний код 37308812) щодо відведення земельної ділянки в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 1,29 га в постійне користування для будівництва вулиці Композитора Мейтуса згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
01.12.2011 N 783/7019

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 23.09.2011 N 579 дозв. центру (справа К-19065)

обліковий код

- 79:364:123к

юридична/фізична особа

- ГОЛОСІЇВСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, вул. Композитора Мейтуса

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва вулиці Композитора Мейтуса

орієнтовний розмір

- 1,29 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали