КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 769/7005

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "Дарницький вагоноремонтний завод" на вул. Алма-Атинській, 115 у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування житлового будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою державному підприємству "Дарницький вагоноремонтний завод" (ідентифікаційний код 14294471) щодо відведення земельної ділянки на вул. Алма-Атинській, 115 у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "Дарницький вагоноремонтний завод" на вул. Алма-Атинській, 115 у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,29 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування житлового будинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Державному підприємству "Дарницький вагоноремонтний завод" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
01.12.2011 N 769/7005

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 23.09.2011 N 570 дозв. центру (справа К-19023)

обліковий код

- 66:023:011к

юридична/фізична особа

- ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДАРНИЦЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дніпровський, вул. Алма-Атинська, 115

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування житлового будинку

орієнтовний розмір

- 0,29 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали