КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 775/7011

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Свято-Покровському жіночому монастирю Київської єпархії Української Православної церкви в м. Києві у пров. Бехтеревському, 15 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації, будівництва та обслуговування комплексу будівель та споруд Свято-Покровського жіночого монастиря

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Свято-Покровському жіночому монастирю Київської єпархії Української Православної церкви в м. Києві (ідентифікаційний код 35529499) щодо відведення земельної ділянки у пров. Бехтеревському, 15 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Свято-Покровському жіночому монастирю Київської єпархії Української Православної церкви в м. Києві у пров. Бехтеревському, 15 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 4,84 га в постійне користування для експлуатації, будівництва та обслуговування комплексу будівель та споруд Свято-Покровського жіночого монастиря згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Свято-Покровському жіночому монастирю Київської єпархії Української Православної церкви в м. Києві у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
01.12.2011 N 775/7011

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 05.05.2011 N К-18490

обліковий код

- 91:151:033к

юридична/фізична особа

- СВЯТО-ПОКРОВСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ МОНАСТИР КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. КИЄВІ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, пров. Бехтеревський, 15

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації, будівництва та обслуговування комплексу будівель та споруд Свято-Покровського жіночого монастиря

орієнтовний розмір

- 4,84 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали