КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 772/7008

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Глобал Інвест" на вул. Луговій, 9 в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування станції фекальних вод та станції техводи з резервуаром

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Глобал Інвест" (ідентифікаційний код 32104673) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Луговій, 9 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Глобал Інвест" на вул. Луговій, 9 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,234 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування станції фекальних вод та станції техводи з резервуаром згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Глобал Інвест" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
01.12.2011 N 772/7008

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 21.12.2010 N К-17911

обліковий код

- 78:082:082

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Глобал Інвест"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, вул. Лугова, 9

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування станції фекальних вод та станції техводи з резервуаром

орієнтовний розмір

- 0,234 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали