КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 771/7007

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємству "Оберіг Бізнес" благодійної організації "Благодійний фонд "Оберіг" на вул. Миколи Юнкерова, 47 в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою підприємству "Оберіг Бізнес" благодійної організації "Благодійний фонд "Оберіг" (ідентифікаційний код 35847199) щодо відведення земельної ділянки на вул. Миколи Юнкерова, 47 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємству "Оберіг Бізнес" благодійної організації "Благодійний фонд "Оберіг" на вул. Миколи Юнкерова, 47 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,13 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Підприємству "Оберіг Бізнес" благодійної організації "Благодійний фонд "Оберіг" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
01.12.2011 N 771/7007

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 24.02.2011 N К-18192

обліковий код

- 85:057:002к

юридична/фізична особа

- ПІДПРИЄМСТВО "ОБЕРІГ БІЗНЕС" БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОБЕРІГ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, вул. Миколи Юнкерова, 47

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу

орієнтовний розмір

- 0,13 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали