КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 770/7006

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ОДЕОН" на вул. Луговій, 9 в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування виробничого і адміністративно-побутового корпусів та господарських будівель

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "ОДЕОН" (ідентифікаційний код 30375196) щодо відведення земельної ділянки на вул. Луговій, 9 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ОДЕОН" на вул. Луговій, 9 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,51 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування виробничого і адміністративно-побутового корпусів та господарських будівель згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "ОДЕОН" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
01.12.2011 N 770/7006

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 06.09.2011 N 474 дозв. центру (справа К-18944)

обліковий код

-78:082:059к

юридична/фізична особа

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОДЕОН"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, вул. Лугова, 9

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування виробничого і адміністративно-побутового корпусів та господарських будівель

орієнтовний розмір

- 0,51 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали