КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 782/7018

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємству громадського харчування у формі товариства з обмеженою відповідальністю "ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ" на вул. Набережно-Печерській, 10-г (літ. А) в Голосіївському районі м. Києва для експлуатації, обслуговування та реконструкції об'єкта громадського обслуговування населення

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою підприємству громадського харчування у формі товариства з обмеженою відповідальністю "ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ" (ідентифікаційний код 23723586) щодо відведення земельної ділянки на вул. Набережно-Печерській, 10-г (літ. А) в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємству громадського харчування у формі товариства з обмеженою відповідальністю "ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ" на вул. Набережно-Печерській, 10-г (літ. А) в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною плошею 0,05 га в оренду на 10 років для експлуатації, обслуговування та реконструкції об'єкта громадського обслуговування населення згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Підприємству громадського харчування у формі товариства з обмеженою відповідальністю "ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
01.12.2011 N 782/7018

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 30.08.2011 N 433 дозв. центру (справа К-18904)

обліковий код

- 82:418:037к

юридична/фізична особа

- ПІДПРИЄМСТВО ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївськиіі, вул. Набережно-Печерська, 10-г (літ. А)

вид землекористування

- оренда на 10 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації, обслуговування та реконструкції об'єкту громадського обслуговування населення

орієнтовний розмір

- 0,05 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали