КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 784/7020

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "РЕНТ-АЛЬЯНС" на вул. Механізаторів, 2 у Солом'янському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування офісної будівлі

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "РЕНТ-АЛЬЯНС" (ідентифікаційний код 35212233) щодо відведення земельної ділянки на вул. Механізаторів, 2 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "РЕНТ-АЛЬЯНС" на вул. Механізаторів, 2 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,27 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування офісної будівлі згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "РЕНТ-АЛЬЯНС" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
01.12.2011 N 784/7020

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 16.08.2011 N 314 дозв. центру (справа К-18806)

обліковий код

-72:143:068к

юридична/фізична особа

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕНТ-АЛЬЯНС"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Солом'янський, вул. Механізаторів, 2

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування офісної будівлі

орієнтовний розмір

- 0,27 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали