КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 869/7105

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПЛЕКС "БУДИЩАНСЬКИЙ" на ділянці N 28 у 23-му мікрорайоні житлового масиву Троєщина у Деснянському районі м. Києва для завершення будівництва торговельного комплексу з офісними приміщеннями

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПЛЕКС "БУДИЩАНСЬКИЙ" (ідентифікаційний код 37053901) щодо відведення земельної ділянки на ділянці N 28 у 23-му мікрорайоні житлового масиву Троєщина у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПЛЕКС "БУДИЩАНСЬКИЙ" на ділянці N 28 у 23-му мікрорайоні житлового масиву Троєщина у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,967 га в оренду на 5 років для завершення будівництва торговельного комплексу з офісними приміщеннями згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПЛЕКС "БУДИЩАНСЬКИЙ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
15.12.2011 N 869/7105

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 05.11.2010 N К-17587

обліковий код

- 62:092:037

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "КОМПЛЕКС "БУДИЩАНСЬКИЙ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, ділянка N 28 у 23-му м/районі житлового масиву "Троєщина"

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для завершення будівництва торговельного комплексу з офісними приміщеннями

орієнтовний розмір

- 0,967 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали