КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 895/7131

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Літвінчуку Ігорю Анатолійовичу на вул. Передовій, 44-б в Голосіївському районі м. Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Літвінчуку Ігорю Анатолійовичу (ідентифікаційний код 2879016874) щодо відведення земельної ділянки на вул. Передовій, 44-б в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 118 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Літвінчуку Ігорю Анатолійовичу на вул. Передовій, 44-б в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,10 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Громадянину Літвінчуку Ігорю Анатолійовичу у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
15.12.2011 N 895/7131

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 29.11.2011 N К-19354

обліковий код

- 90:125:070к

юридична/фізична особа

- Літвінчук Ігор Анатолійович

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, вул. Передова, 44-б

вид землекористування

- власність

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд

орієнтовний розмір

- 0,10 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали