КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 873/7109

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації на вул. Вишняківській, 15 у Дарницькому районі м. Києва для будівництва поліклініки для дорослих з подальшою її експлуатацією

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації (ідентифікаційний код 37388222) щодо відведення земельної ділянки на вул. Вишняківській, 15 у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації на вул. Вишняківській, 15 у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,43 га в постійне користування для будівництва поліклініки для дорослих з подальшою її експлуатацією згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
15.12.2011 N 873/7109

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 19.04.2011 N К-18453

обліковий код

- 90:291:121к

юридична/фізична особа

- ДАРНИЦЬКА РАЙОННА У МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дарницький, вул. Вишняківська, 15 (мкрн. Осокорки-11)

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва поліклініки для дорослих з подальшою її експлуатацією

орієнтовний розмір

- 0,43 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали