КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 862/7098

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "Український інформаційно-обчислювальний центр" Міністерства охорони здоров'я України на вул. Михайла Грушевського, 7 у Печерському районі м. Києва для експлуатації адміністративного будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою державному підприємству "Український інформаційно-обчислювальний центр" Міністерства охорони здоров'я України (ідентифікаційний код 32709473) щодо відведення земельної ділянки на вул. Михайла Грушевського, 7 у Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "Український інформаційно-обчислювальний центр" Міністерства охорони здоров'я України на вул. Михайла Грушевського, 7 у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,08 га в постійне користування для експлуатації адміністративного будинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Державному підприємству "Український інформаційно-обчислювальний центр" Міністерства охорони здоров'я України у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
15.12.2011 N 862/7098

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 30.09.2011 N 637 дозв. центру (справа К-19091)

обліковий код

- 82:003:014к

юридична/фізична особа

- ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНИЙ ЦЕНТР" МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Печерський, вул. Михайла Грушевського, 7

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації адміністративного будинку

орієнтовний розмір

- 0,08 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали