КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 864/7100

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному акціонерному товариству "УРАЛТРАК-ДНІПРО" на вул. Архітектора Вербицького, 1 у Дарницькому районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-складського приміщення

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою приватному акціонерному товариству "УРАЛТРАК-ДНІПРО" (ідентифікаційний код 32769108) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Архітектора Вербицького, 1 у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному акціонерному товариству "УРАЛТРАК-ДНІПРО" на вул. Архітектора Вербицького, 1 у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,14 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування адміністративно-складського приміщення згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Приватному акціонерному товариству "УРАЛТРАК-ДНІПРО" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
15.12.2011 N 864/7100

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 21.06.2011 N 96 дозв. центру (справа К-18596)

обліковий код

- 90:158:201к

юридична/фізична особа

- ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УРАЛТРАК-ДНІПРО"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дарницький, вул. Архітектора Вербицького, 1

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування адміністративно-складського приміщення

орієнтовний розмір

- 0,14 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали