КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 285/7622

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємству з іноземною інвестицією "ОСТ-ВЕСТ ЕКСПРЕС" на вул. Дніпроводській, 1 в Оболонському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації складського майнового комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою підприємству з іноземною інвестицією "ОСТ-ВЕСТ ЕКСПРЕС" (ідентифікаційний код 22918017) щодо відведення земельної ділянки на вул. Дніпроводській, 1 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємству з іноземною інвестицією "ОСТ-ВЕСТ ЕКСПРЕС" на вул. Дніпроводській, 1 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 2,15 га в короткострокову оренду на 5 років для обслуговування та експлуатації складського майнового комплексу згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Підприємству з іноземною інвестицією "ОСТ-ВЕСТ ЕКСПРЕС" у місячний термін звернутись до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
15.03.2012 N 285/7622


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 17.02.2010 N К-16063

обліковий код

- 78:255:033к

юридична/фізична особа

- ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНОЮ ІНВЕСТИЦІЄЮ "ОСТ-ВЕСТ ЕКСПРЕС"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, вул. Дніпроводська, 1

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації складського майнового комплексу

орієнтовний розмір

- 2,15 га


  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали