КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 284/7621

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному акціонерному товариству "Автотранспортне підприємство "Транспортник" на вул. Бориспільській, 9 в Дарницькому районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель та споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою приватному акціонерному товариству "Автотранспортне підприємство "Транспортник" (ідентифікаційний код 24594085) щодо відведення земельної ділянки на вул. Бориспільській, 9 в Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному акціонерному товариству "Автотранспортне підприємство "Транспортник" на вул. Бориспільській, 9 в Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 1,62 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель та споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Приватному акціонерному товариству "Автотранспортне підприємство "Транспортник" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
15.03.2012 N 284/7621


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 14.10.2011 N 686 дозв. центру (справа К-19132)

обліковий код

- 63:275:012к

юридична/фізична особа

- ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ТРАНСПОРТНИК"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дарницький, вул. Бориспільська, 9

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель та споруд

орієнтовний розмір

- 1,62 га


  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали