КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 253/7590

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки навчально-виховному комплексу "Домінанта" (дошкільний навчальний заклад - спеціалізована школа I ступеня - суспільно-гуманітарна гімназія - спеціалізована школа N 204 з поглибленим вивченням фізичної культури) на вул. Олександра Бойченка, 16-а у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування навчально-виховного комплексу "Домінанта" (дошкільний навчальний заклад)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою навчально-виховному комплексу "Домінанта" (дошкільний навчальний заклад - спеціалізована школа I ступеня - суспільно-гуманітарна гімназія - спеціалізована школа N 204 з поглибленим вивченням фізичної культури) (ідентифікаційний код 22875220) щодо відведення земельної ділянки на вул. Олександра Бойченка, 16-а у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки навчально-виховному комплексу "Домінанта" (дошкільний навчальний заклад - спеціалізована школа I ступеня - суспільно-гуманітарна гімназія - спеціалізована школа N 204 з поглибленим вивченням фізичної культури) на вул. Олександра Бойченка, 16-а у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 1,26 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування навчально-виховного комплексу "Домінанта" (дошкільний навчальний заклад) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Навчально-виховному комплексу "Домінанта" (дошкільний навчальний заклад - спеціалізована школа I ступеня - суспільно-гуманітарна гімназія - спеціалізована школа N 204 з поглибленим вивченням фізичної культури) у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
15.03.2012 N 253/7590


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 07.10.2011 N 662 дозв. центру (справа К-19114)

обліковий код

- 66:158:043к

юридична/фізична особа

- НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ДОМІНАНТА" ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД - СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА I СТ. - СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНА ГІМНАЗІЯ - СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА N 204 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ)

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дніпровський, вул. Олександра Бойченка, 16-а

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування навчально-виховного комплексу "Домінанта" (дошкільний навчальний заклад)

орієнтовний розмір

- 1,26 га


  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали