КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 293/7630

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ, ВИРОБНИЧИЙ АГРОКОМБІНАТ "ПУЩА-ВОДИЦЯ" на вул. Полковій, 76-б у Подільському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з нежитловими приміщеннями

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою державному підприємству "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ, ВИРОБНИЧИЙ АГРОКОМБІНАТ "ПУЩА-ВОДИЦЯ" (ідентифікаційний код 00849296) щодо відведення земельної ділянки на вул. Полковій, 76-б у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ, ВИРОБНИЧИЙ АГРОКОМБІНАТ "ПУЩА-ВОДИЦЯ" на вул. Полковій, 76-б у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 1,50 га в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з нежитловими приміщеннями згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Державному підприємству "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ, ВИРОБНИЧИЙ АГРОКОМБІНАТ "ПУЩА-ВОДИЦЯ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
15.03.2012 N 293/7630


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 09.12.2011 N 75/21 дозв. центру (справа К-19414)

обліковий код

- 91:066:078к

юридична/фізична особа

- Державне підприємство "Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, вул. Полкова, 76-б

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з нежитловими приміщеннями

орієнтовний розмір

- 1,50 га


 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали