КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 273/7610

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки позашкільному навчальному закладу - Будинку дітей та юнацтва "Вітряні гори" на вул. Осиповського, 9 у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель закладу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою позашкільному навчальному закладу - Будинку дітей та юнацтва "Вітряні гори" (ідентифікаційний код 25389619) щодо відведення земельної ділянки на вул. Осиповського, 9 у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки позашкільному навчальному закладу - Будинку дітей та юнацтва "Вітряні гори" на вул. Осиповського, 9 у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,68 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель закладу згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Позашкільному навчальному закладу - Будинку дітей та юнацтва "Вітряні гори" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
15.03.2012 N 273/7610


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 25.11.2011 N 931 дозв. центру (справа К-19367)

обліковий код

- 85:035:006к

юридична/фізична особа

- Позашкільний навчальний заклад Будинок дітей та юнацтва "Вітряні гори"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, вул. Осиповського, 9

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівель закладу

орієнтовний розмір

- 0,68 га


 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали