КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 289/7626

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ "ЕММАНУЇЛ" У ДЕСНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА БОЖОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ УКРАЇНИ на вул. Будіндустрії, 5 в Голосіївському районі м. Києва для реконструкції з наступними експлуатацією та обслуговуванням культових будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ "ЕММАНУЇЛ" У ДЕСНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА БОЖОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ УКРАЇНИ (ідентифікаційний код 20052418) щодо відведення земельної ділянки на вул. Будіндустрії, 5 в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ "ЕММАНУЇЛ" У ДЕСНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА БОЖОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ УКРАЇНИ на вул. Будіндустрії, 5 в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,857 га в постійне користування для реконструкції з наступними експлуатацією та обслуговуванням культових будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ "ЕММАНУЇЛ" У ДЕСНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА БОЖОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ УКРАЇНИ у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
15.03.2012 N 289/7626


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 26.04.2010 N К-16439

обліковий код

- 90:113:111

юридична/фізична особа

- РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "ЕММАНУЇЛ" У ДЕСНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА БОЖОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ УКРАЇНИ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, вул. Будіндустрії, 5

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для реконструкції з наступною експлуатацією та обслуговуванням культових будівель і споруд

орієнтовний розмір

- 0,857 га


 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали