КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 261/7598

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ПОЛІПРОМХІМ" на вул. Червоноткацькій, 59/1 у Деснянському районі м. Києва для обслуговування та будівництва цілісного майнового комплексу - будівлі виробничо-складського призначення

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "ПОЛІПРОМХІМ" (ідентифікаційний код 33227908) щодо відведення земельної ділянки на вул. Червоноткацькій, 59/1 у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ПОЛІПРОМХІМ" на вул. Червоноткацькій, 59/1 у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,053 га в оренду на 5 років для обслуговування та будівництва цілісного майнового комплексу - будівлі виробничо-складського призначення згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "ПОЛІПРОМХІМ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
15.03.2012 N 261/7598


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 18.05.2010 N К-16544

обліковий код

- 62:068:181

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "ПОЛІПРОМХІМ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, вул. Червоноткацька, 59/1

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та будівництва цілісного майнового комплексу-будівлі виробничо-складського призначення

орієнтовний розмір

- 0.053 га


 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали