КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 5 квітня 2012 року N 406/7743

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації на вул. Олени Теліги, 5-а у Шевченківському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель і споруд СШ N 97

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації (ідентифікаційний код 37470086) щодо відведення земельної ділянки на вул. Олени Теліги, 5-а у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації на вул. Олени Теліги, 5-а у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 1,85 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель і споруд СШ N 97 згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
05.04.2012 N 406/7743


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 05.08.2011 N 271 дозв. центру (справа К-18765)

обліковий код

- 91:227:014к

юридична/фізична особа

- УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Олени Теліги, 5-а

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації будівель і споруд СШ N 97

орієнтовний розмір

- 1,85 га


 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали