КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 5 квітня 2012 року N 407/7744

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки центру перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів органів державної податкової служби України на вул. Миколи Шепелєва, 3 у Солом'янському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування навчального закладу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою центру перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів органів державної податкової служби України (ідентифікаційний код 31115684) щодо відведення земельної ділянки на вул. Миколи Шепелєва, 3 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки центру перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів органів державної податкової служби України на вул. Миколи Шепелєва, 3 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,40 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування навчального закладу згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів органів державної податкової служби України у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
05.04.2012 N 407/7744


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 13.02.2010 N К-16041

обліковий код

- 69:255:009к

юридична/фізична особа

- Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів органів державної податкової служби України

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Солом'янський, вул. Миколи Шепелєва, 3

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування учбового закладу

орієнтовний розмір

- 0,40 га


 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали