КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 5 квітня 2012 року N 408/7745

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дарницькій районній в м. Києві державній адміністрації у 4-му мікрорайоні житлового масиву Позняки (діл. N 46) у Дарницькому районі м. Києва для будівництва дитячої юнацько-спортивної школи

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Дарницькій районній в м. Києві державній адміністрації (ідентифікаційний код 37388222) щодо відведення земельної ділянки у 4-му мікрорайоні житлового масиву Позняки (діл. N 46) у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дарницькій районній в м. Києві державній адміністрації у 4-му мікрорайоні житлового масиву Позняки (діл. N 46) у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,52 га в постійне користування для будівництва дитячої юнацько-спортивної школи згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Дарницькій районній в м. Києві державній адміністрації у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
05.04.2012 N 408/7745


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 09.08.2011 N 287 дозв. центру (справа К-18778)

обліковий код

- 63:245:150к

юридична/фізична особа

- Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дарницький, у 4-му мікрорайоні житлового масиву Позняки (діл. N 46)

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва дитячої юнацько-спортивної школи

орієнтовний розмір

- 0,52 га


 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали