КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 249/7586

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дошкільному навчальному закладу N 676 (дитячий садок компенсуючого типу (спеціальний) для дітей з порушеннями мови) на вул. Ярославській, 30 у Подільському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою дошкільному навчальному закладу N 676 (дитячий садок компенсуючого типу (спеціальний) для дітей з порушеннями мови) (ідентифікаційний код 22881248) щодо відведення земельної ділянки на вул. Ярославській, 30 у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дошкільному навчальному закладу N 676 (дитячий садок компенсуючого типу (спеціальний) для дітей з порушеннями мови) на вул. Ярославській, 30 у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,43 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Дошкільному навчальному закладу N 676 (дитячий садок компенсуючого типу (спеціальний) для дітей з порушеннями мови) у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
15.03.2012 N 249/7586


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 21.10.2011 N 739 дозв. центру (справа К-19173)

обліковий код

- 85:349:017к

юридична/фізична особа

- ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД N 676 (ДИТЯЧИЙ САДОК КОМПЕНСУЮЧОГО ТИПУ (СПЕЦІАЛЬНИЙ) ДЛЯ ДІТЕЙ З ПОРУШЕННЯМИ МОВИ)

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, вул. Ярославська, 30

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу

орієнтовний розмір

- 0,43 га


  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали