КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 5 квітня 2012 року N 413/7750

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Івана Франка, 4" на вул. Івана Франка, 4 у Шевченківському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації житлового будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Івана Франка, 4" (ідентифікаційний код 26196354) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Івана Франка, 4 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Івана Франка, 4" щодо відведення земельної ділянки на вул. Івана Франка, 4 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,08 га в короткострокову оренду на 5 років для обслуговування та експлуатації житлового будинку.

2. Об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Івана Франка, 4" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
05.04.2012 N 413/7750


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 19.03.2010 N К-16208

обліковий код

- 88:197:013

юридична/фізична особа

- Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Івана Франка, 4"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Івана Франка, 4

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації житлового будинку

орієнтовний розмір

- 0.083 га


 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали