КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 5 квітня 2012 року N 410/7747

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Савельєвій Юлії Віталіївні на вул. Замковецькій, 80-в у Подільському районі м. Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Савельєвій Юлії Віталіївні (ідентифікаційний код 3131110922) щодо відведення земельної ділянки на вул. Замковецькій, 80-в у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 118 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Савельєвій Юлії Віталіївні на вул. Замковецькій, 80-в у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,09 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Громадянці Савельєвій Юлії Віталіївні у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
05.04.2012 N 410/7747


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 25.10.2011 N К-19165

обліковий код

- 85:227:121к

юридична/фізична особа

- Савельєва Юлія Віталіївна

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, вул. Замковецька, 80-в

вид землекористування

- власність

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

орієнтовний розмір

- 0,09 га


 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали