КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 5 квітня 2012 року N 412/7749

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Т.С.Л.-Трейдінг анд Шіппінг Логістікс ГмбХ" на вул. Володимирській, 49-б (літ. А) у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку-офісу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Т.С.Л.-Трейдінг анд Шіппінг Логістікс ГмбХ" (ідентифікаційний код 26610032) щодо відведення земельної ділянки на вул. Володимирській, 49-б (літ. А) у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Т.СЛ.-Трейдінг анд Шіппінг Логістікс ГмбХ" на вул. Володимирській, 49-б (літ. А) у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,11 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку-офісу згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Т.С.Л.-Трейдінг анд Шіппінг Логістікс ГмбХ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
05.04.2012 N 412/7749


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 06.02.2012 N 01026-7594-14 дозв. центру (справа К-19524)

обліковий код

- 76:023:045к

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Т.С.Л.-Трейдіпг анд Шіппінг Логістікс ГмбХ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Володимирська, 49-б (літ. А)

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування нежилого будинку-офісу

орієнтовний розмір

- 0,11 га


 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали